Funkcjonalności


Aplikacja Drogowskaz to zdecydowanie must be w telefonie każdego Katolika!

Stanie się dla Ciebie nie tylko nawigacją w duchowej przestrzeni, ale również ułatwi aktywne uczestnictwo w życiu Kościoła!

Poznaj funkcje, które zapewnią Ci stałą łączność z Kościołem:

Odnajdywanie Mszy Świętych w Twojej okolicy

Brakuje Ci informacji o godzinach okolicznych Mszy? Jesteś w nowym mieście i chciałbyś sprawnie odszukać miejsca, w których możesz uczestniczyć w Eucharystii o wybranej godzinie? Dzięki Drogowskazowi nie musisz tracić czasu na przeszukiwanie stron poszczególnych parafii. W naszej Aplikacji, to kwestia jednego kliknięcia! 

Odnajdywanie okolicznych spowiedzi i nabożeństw

Dzięki tej funkcji zawsze będziesz wiedział, gdzie w okolicy czeka ksiądz w konfesjonale, do którego kościoła udać się na Drogę Krzyżową, o której sprawowane są msze roratnie niedaleko Twojego domu czy miejsca pracy. Wszystkie te informacje dostępne na wyciągnięcie smartfona! 

Spis duszpasterstw działających w Twojej diecezji

Szukasz wspólnoty skrojonej pod Twoje potrzeby? A może chciałbyś zaangażować się w scholę, lub czujesz potrzebę pogłębiania wiedzy biblijnej? Zajrzyj do zakładki DUSZPASTERSTWA, która pomoże Ci znaleźć idealne miejsce do duchowego wzrostu. 

Powiadomienia z parafii i diecezji

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami wswojej parafii oraz z ważnymi ogłoszeniami diecezji. Dzięki powiadomieniom w Aplikacji, nie przegapisz żadnej istotnej informacji. 

Dostęp do bazy polskich kościołów i diecezji

Poszukujesz informacji na temat konkretnej parafii lub diecezji? W Drogowskazie odszukasz nie tylko dane kontaktowe, ale także dowiesz się o posługujących w tym miejscu duszpasterzach. Znajdziesz także przycisk, który pozwoli Ci, szybko i wygodnie wesprzeć finansowo wybraną wspólnotę. 

Stworzyliśmy Drogowskaz po to, aby towarzyszył Ci w codziennym życiu duchowym. Poprzez jego funkcje, chcemy, aby odnajdywanie drogi do Kościoła stało się prostsze i skuteczniejsze.