Dla parafii


Aplikacja Drogowskaz jako niezawodny partner w łączeniu się z parafianami i prowadzeniu z nimi efektywnej komunikacji na miarę dzisiejszych czasów? To jest możliwe!


Dołączając do Drogowskazu parafia zyskuje niepodważalne korzyści:

Bezpośredni kontakt i powiadomienia

Dzięki naszej aplikacji, parafia może bezpośrednio komunikować się z parafianami wysyłając im ważne powiadomienia i informacje. To nowoczesny i skuteczny sposób dotarcia do wiernych w czasie rzeczywistym.

Publikacja

Aktualności i ogłoszenia parafialne publikowane w jednym miejscu, umożliwią parafianom błyskawiczny i sprawny dostęp do bieżących informacji, co zwiększy ich uczestnictwo i zaangażowanie w życie parafii.

Aktualny harmonogram mszy i spowiedzi

Umieść wszystkie informacje dotyczące sprawowania Mszy i spowiedzi w jednym miejscu. Ta wygodna funkcjonalność pozwoli lepiej zaplanować parafianom swoje duchowe życie.


Ponadto, rozszerzony pakiet Aplikacji Drogowskaz przygotowany z myślą o szczególnych potrzebach parafii otwiera zupełnie nowe, praktyczne możliwości:

E-kancelaria

Nowatorskie i efektywne narzędzie do zarządzania danymi i dokumentami parafialnymi. Papierkowa robota nigdy nie szła tak sprawnie!

Elektroniczne księgi parafialne

Koniec z czasochłonnym przeszukiwaniem dokumentów! Wszystkie dane będą przechowywane w bezpiecznej bazie, a dostęp do nich będzie szybki i wygodny.

Umawianie sakramentów online

Nowoczesna funkcja, pozwalająca parafianom rezerwować wybrany termin przez internet. Wszystkie niezbędne dokumenty również są dostarczane cyfrowo, a czas, który dotąd był przeznaczany na biurokrację, kapłan może wykorzystać na prawdziwą rozmowę i poznanie drugiego człowieka.

Zatroszcz się o finanse parafii i wprowadź Tacę Elektroniczną!


W dobie, gdy karty płatnicze powoli zastępują obracanie gotówką, tradycyjne zbieranie tacy może stawać się mało efektywne. Idealnym rozwiązaniem będzie wprowadzenie Tacy Elektronicznej. Jest to funkcjonalne narzędzie, które ułatwi wielu parafianom finansowe wspieranie parafii, poprzez szybki przelew lub płatność BLIKiem.